wtorek, 20 grudnia 2011

Noworoczne postanowienie

Nowy Rok. Jak co roku większość z nas robi sobie listę postanowień na następny rok. Jednym z nas udaje się wytrwać w swoich postanowieniach, inni zaś rezygnują po krótszym lub dłuższym czasie, a jeszcze inni na samym początku wątpią, że im się uda i nie postanawiają nic.

 
A może w tym Nowym Roku warto postanowić coś zupełnie innego?

Myślę o świadomym wybieraniu produktów, które nie zawierają szkodliwych składników dla naszej skóry i dla naszego zdrowia.

Zainteresowanie naturalnymi kosmetykami z każdym rokiem jest coraz większe. Chętniej czytamy etykiety na produktach, które kupujemy i częściej wybieramy te, które są bardziej w stylu eko.Może jest to kwestia mody, a może po prostu stylu życia. Nieważne jak to nazwiemy, ważne aby nie szkodzić sobie i światu, w którym żyjemy.

Na rynku jest wiele kosmetyków. Jedne pełne są substancji chemicznych, inne natomiast zawierają 100% składników pochodzenia naturalnego. Najważniejszą rzeczą jest aby świadomie wybierać te produkty, które spełniają normy i posiadają certyfikaty.Warto w tym Nowym Roku zrobić coś dla siebie. Polecam naturalne kosmetyki, które można kupić tutaj.
Wiele z nich opisałam na swoim blogu. Wszystkie opisane produkty przetestowałam na własnej skórze. Warto przeczytać aby wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni produkt.

Z kodem rabatowym aw-2591 otrzymacie 5% rabatu na wszystkie produkty.

Kod wystarczy wpisać składając zamówienie.


Zapraszam w magiczną podróż po świecie naturalnych kosmetyków.Zdjęcia: google

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Jest mi bardzo miło, że mnie czytacie.
Jeśli macie pytania proszę piszcie, chętnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...