niedziela, 4 marca 2012

Feniqia - sposób na przyjemną pielęgnację

W codziennej pielęgnacji oprócz higieny warto sprawiać sobie przyjemność każdego dnia. Pielęgnacja skóry może być przyjemnością, sposobem na polepszenie samopoczucia czy rytuałem spa we własnej łazience. Wszystko zależy od czasu, jakim w danym momencie dysponujemy.

W dzisiejszym tak bardzo zabieganym świecie często o sobie myślimy na samym końcu. A tak nie powinno być. Z czasem budzi to tylko frustrację i rosnący stres, z którym trudno jest walczyć. Cierpi na tym nasza rodzina, znajomi czy koleżanki i koledzy w pracy. Dlatego warto pomysleć o sobie i sprawić sobie odrobinę przyjemności, jeśli nie każdego dnia, to przynajmniej od czasu do czasu.

Idealne do pielęgnacji skóry są kosmetyki Feniqia. Sprawiają przyjemność od samego początku. Najpierw kuszą pieknym zapachem, kształtem, a potem skutecznością działania. I o to chodzi w pielęgnacji, aby kosmetyki były skuteczne. Chwila dla siebie to uwieńczenie końca dnia lub początek nowego. Zadbana skóra odwdzięczy się nam pięknym wyglądem. A piękny wygląd skóry od razu poprawia nastrój i sprawia, że czujemy się po prostu piękne. Za kilka dni nasze święto. Warto zatrzymać się na chwilę, pomyśleć co można dla siebie zrobić i po prostu żyć pełnią życia.

Feniqia Marchand de Liban oferuje naturalne, ręcznie wytwarzane, orientalne mydła. Oparte na tradycyjnych recepturach, w których główną rolę odgrywają wonne zioła i blisko wschodnie przyprawy. Mydła Feniqii to: najwyższej jakości oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, miód pozyskiwany z własnych pasiek, bez parabenów, substancji koloryzujących i innych chemicznych substancji szkodliwych dla zdrowia, tradycyjna receptura, ręczne wykonanie, naturalne, aromatyczne olejki eteryczne, naturalny proces dojrzewania mydeł, suszenie na słońcu.


Feniqia to magia orientu w naturalnej odsłonie.

Jak mówi przysłowie Tripolitan „Zapachy są przyjemnością dla duszy”. I jest w tym bardzo dużo prawdy. Uwielbiamy pięknie pachnące kosmetyki, szukamy nie tylko doskonałych składników w produktach pielęgnacyjnych ale również ważnym dla nas czynnikiem jest zapach. Często to właśnie on ma decydujące znaczenie przy wyborze kosmetyku. A kosmetyki Feniqia urzekają zapachem.

W ofercie firmy znajdziemy mydełka, peelingi do twarzy i ciała, olejki, trwałe-orientalne perfumy czy Perfumy Solidne w krysztale. Bogactwo zapachów kusi różnorodnością i pięknym wyglądem kosmetyków.

Po kosmetyki Feniqia zapraszam Was tutaj. Wpisując w zamówieniu kod aw-2591 otrzymacie 5% rabatu. 

1 komentarz:

  1. Chciałabym zaprosić Cię do udziału w konkursie, w którym rozlosuję aż 5 markowych szczotek do modelowania włosów. ;)
    http://monalisamakeup.blogspot.com/2012/03/rozpoczynamy-wielki-konkurs.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Jest mi bardzo miło, że mnie czytacie.
Jeśli macie pytania proszę piszcie, chętnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...