wtorek, 21 lutego 2012

Dzień Mężczyzn - czas na naturalne prezenty

Dzień Mężczyzn – tradycja obchodzenia tego święta na świecie została zapoczątkowana 19 listopada 1999 roku w Trynidadzie i Tobago przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych prawdopodobnie w odpowiedzi na Dzień Kobiet. W Polsce jak narazie nie ma tradycji obchodzenia tego święta, ale coraz częściej 10 marca obchodzony jest Dzień Mężczyzn.


Uważam, że jest to wspaniałe święto, które pozwala docenić i naszych kochanych Panów. Co nie znaczy, że nie doceniamy ich w codziennym życiu. Data 10 marca nie jest przypadkowa. W tym dniu obchodzone jest w kościele katolickim wspomnienie 40 Świętych Męczenników z Sebasty.

10 marca warto podarować naszym mężczyznom wspaniałe prezenty. Kupując kosmetyki dla siebie pomyślmy o naszych mężach, partnerach, braciach czy kolegach z pracy. Drobny upominek sprawi im wielką radość, zapewni o naszym uczuciu miłości czy przyjaźni. Doceńmy naszych Panów, oni naprawdę na to zasługują. Butelka dobrego wina i naturalny kosmetyk to idealny prezent dla naszych Panów.

Polecam wspaniałe naturalne kosmetyki, które można kupić tutaj.

Wpisując w zamówieniu kod aw-2591 otrzymacie aż 5 % rabatu.Zdjęcia: google

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Jest mi bardzo miło, że mnie czytacie.
Jeśli macie pytania proszę piszcie, chętnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...